SPRING TIME Refund of 10% of your purchases > See promotion

Naklejka podłogowa CORNELIS -Styl Płytka Hydrauliczna-

Nr Ref.  HCN2766
Mid Season Sale

Get the latest trends with discounts up to -85%. We refund 10% of your purchase as a gift voucher. We extend the promo until Sunday.

Buying this product, you will receive a gift voucher equivalent to 10% of your purchase. You may either give this voucher to someone else, or use the discount yourself for your next purchase. There is no minimum order required. Product with temporary offer and limited stock. 50% off on shipping costs on purchases over 1400 zl. Free shipping on purchases over 2200 zl.

Dostępne wykończenia
28,04 zł
56,03 zł
-50%
Cena z VAT-em
Dostawa Wybierz wykończenie
Wysyłka Nie wliczone
28,04 zł

Płatności dokonywane zgodnie z bezpiecznym protokołem SSL

Materiał

PVC

Wymiary

Ogólne wymiary
45 cm x 45 cm x 0.03 cm

0,1 kg

Opis

  • Naklejka dekoracyjna podłogowa i ścienna.
  • W stylu płytek produkowanych metodą hydrauliczną.
  • Grubość ± 0,08 cm. Bardzo lekka.
  • Obraz drukowany na PVC.
  • Powierzchnia samoprzylepna z klejem gumowym BGS.
  • Nie zostawia śladów po usunięciu naklejki.
  • Przylegają doskonale do płaskich i gładkich powierzchni.
  • Bardzo trwałe i wodoodporne.
  • Można je myć normalnymi środkami czystości.
  • Szybki i prosty sposób na zmianę dekoracji.

Ta naklejka podłogowa pozwala wypełnić każde wnętrze w Twoim domu kolorem i witalnością. Jest to najszybszy i najprostszy sposób na całkowitą zmianę dekoracji ścian i podłóg w Twoim domu, zaoszczędzając na wydatkach i czasie związanymi z remontem.

Wystarczy nakleić kilka naklejek, według własnego uznania, na ścianie lub podłodze. Powierzchnia musi być plaska, aby naklejka przykleiła się poprawnie. W mgnieniu oka Twoja łazienka lub kuchnia zmienią wygląd na weselszy i bardziej atrakcyjny. Naklejka ta jest tez bardzo przydatna do pokrycia pęknięć, plam lub innych uszkodzeń płytek i kafelek.

Warstwa PVC jest impregnowana, odporna na wodę i środki czystości. W ten sposób materiał nie ulega uszkodzeniom, a kolory nie tracą z czasem na intensywności. Naklejki są doskonale do umieszczenia w miejscach, gdzie jest dużo wilgoci, jak łazienka lub kuchnia.

Możliwości dekoracji są nieskończone. Nie ograniczaj się do jednego wzoru naklejki. Możesz używać różne modele do dekoracji podłóg i ścian w Twoim domu lub udekorować tylko cześć wybranej powierzchni, mając na względzie resztę dodatków i mebli znajdujących się we wnętrzu. A kiedy zdecydujesz zmienić styl, wystarczy odkleić naklejki, nie pozostawiając śladu i wybrać nowe.

Skontaktuj się z nami w sprawie produktu Naklejka podłogowa CORNELIS -Styl Płytka Hydrauliczna- wypełniając następujący formularz.

Podziel się : Naklejka podłogowa CORNELIS -Styl Płytka Hydrauliczna-

Subskrybuj nasz Newsletter!

coupon

Subskrybuj nasz newsletter i otrzymasz kupon zniżkowy o wartości 24 zł* na następny zakup większy od 400 zł.

Nie dotyczy produktów Outlet, objętych Likwidacją lub Promocjami Specjalnymi. Tylko zakupy online. Nie dotyczy rejestracji jako firma z branży lub sklep.

Dziękujemy za rejestrację.
Za kilka minut otrzymasz e-maila ze zniżką.

Sprawdź zawartość folderu Spam, jeśli nie otrzymałeś wiadomości.

Valoraciones