SPRING TIME Refund of 10% of your purchases > See promotion

Lampa PETRA 40 HANG SB

Nr Ref.  NWG032
Dostępne wykończenia
318,15 zł
Cena z VAT-em
Dostawa Wybierz wykończenie
Wysyłka Nie wliczone
318,15 zł

Płatności dokonywane zgodnie z bezpiecznym protokołem SSL

Materiał

Polietylen

Wymiary

Ogólne wymiary
20 cm x 40 cm x 29 cm

402029
0,8 kg

Lampa Petra 40 Hang SB, na zewnątrz

  • Lampa PETRA 40 HANG SB na zewnątrz.
  • Wykonana z liniowego polietylenu o średniej gęstości.
  • Ten materiał jest bardzo lekki i nietłukący.
  • Odporna na działanie promieni UV i ekstremalne temperatury.
  • Żarówka E27 (nie jest częścią zestawu).
  • Metalowe zwieńczenie do mocowanie na suficie.

Lampa PETRA 40 HANG SB jest idealna, aby stworzyć miłą atmosferę w ogrodzie lub na tarasie. Lampa świeci w całości i jej sylwetka wyróżnia się na ciemnym tle podczas godzin wieczornych i nocnych. W środku znajduje się tuleja E27 do wkręcenia żarówki. Światło rozprasza się z tą samą intensywnością we wszystkich kierunkach i oświetla równomiernie otoczenie.

Lampa PETRA 40 HANG SB jest wykonana metodą rotoformowania. Technika ta umożliwia tworzenie przedmiotów pustych w środku i od średniej do bardzo dużej wielkości, przy użyciu bardzo małej ilości materiału. W efekcie otrzymujemy bardzo lekkie modele. Do produkcji Lampy PETRA 40 HANG SB użyto specjalnego typu żywicy składającej się z liniowego polietylenu o średniej gęstości. Materiał ten łatwo się modeluje i jednocześnie jest sztywny. Jet bardziej odporny na złamania i uszkodzenie, wytrzymuje lepiej uderzenia i jest odporny na ekstremalne temperatury od -45ºC do +55ºC. Ponadto żywica ta jest odporna na działanie promieni UV i można ją recyklować.

Powierzchnia Lampy PETRA 40 HANG SB może się łatwo ubrudzić w związku z tym, że lampa znajduje się ciągle na zewnątrz. Na szczęście łatwo się czyści. Wystarczy spryskać ją produktem usuwającym zabrudzenia i tłuszcz, przetrzeć szmatką i opłukać obficie wodą pod ciśnieniem. Lampa będzie błyszczeć jak nowa nieskazitelną bielą.

Można łączyć Lampę PETRA 40 HANG SB z innymi modelami lamp zewnętrznych i podświetlanych mebli takich jak sofy, doniczki lub stoliki. Ciesz się miłymi i długimi wieczorami podczas najgorętszej pory roku.

Skontaktuj się z nami w sprawie produktu Lampa Petra 40 Hang SB, oryginalne oświetlenie na zewnątrz wypełniając następujący formularz.

Podziel się : Lampa PETRA 40 HANG SB

Subskrybuj nasz Newsletter!

coupon

Subskrybuj nasz newsletter i otrzymasz kupon zniżkowy o wartości 24 zł* na następny zakup większy od 400 zł.

Nie dotyczy produktów Outlet, objętych Likwidacją lub Promocjami Specjalnymi. Tylko zakupy online. Nie dotyczy rejestracji jako firma z branży lub sklep.

Dziękujemy za rejestrację.
Za kilka minut otrzymasz e-maila ze zniżką.

Sprawdź zawartość folderu Spam, jeśli nie otrzymałeś wiadomości.

Valoraciones