FAQ

1. Jak można dokonać zakupu?
Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Następnie dodaj produkty, które chcesz kupić do Twojego koszyka i zapłać kartą kredytową lub przelewem bankowym.

 

2.Czy można kupić jedno krzesło?
Pod ceną każdego produktu znajduje się informacja: Minimalne zamówienie: ilość sztuk. Jeśli to zdanie nie jest widoczne, oznacza to, że można zamówić dowolną ilość sztuk tego modelu krzesła, bez minimalnych ograniczeń.

 

3. Pracuję w branży i chciałbym kupować wasze produkty regularnie. Czy mogę liczyć na korzystniejsze warunki?
Tak. Wszyscy pracownicy sektora (architekci, projektanci, projektanci wnętrz, itp.) mogą skontaktować się z nami bezpośrednio. Przeanalizujemy wspólnie każdy przypadek, tak aby móc zaoferować optymalne warunki.

 

4. Czy macie oferty dla branży hotelarskiej i restauracyjnej?
Przy dużych zamówieniach możemy zawrzeć specjalne umowy. Prosimy o bezpośredni kontakt w celu przeanalizowania każdego przypadku.

5. Formy płatności
Akceptujemy płatności przelewem bankowym, kartą kredytową (Visa, Mastercard lub American Express) lub za pobraniem. Płatność za pobraniem oznacza 5% dodatkowych kosztów całościowej kwoty faktury.

 

6. Termin dostawy
Podczas zakupu można zapoznać się z terminem dostawy każdego wybranego produktu w zależności od różnych wykończeń. W SuperStudio mamy duży zapas większości produktów, aby zapewnić naszym klientom dostawy w Polsce w terminie około 5-10 dni roboczych. W innych, europejskich krajach czas dostawy produktów, znajdujących się w magazynie, wynosi w przybliżeniu od 1 do 10 dni roboczych.

 

7.Czy można zwrócić towar po otrzymaniu?
Tak, pod warunkiem, że spełnione są warunki zwrotu:

 

8. Gdzie są produkowane meble SuperStudio?
Nasze produkty są wytwarzane w różnych częściach świata, ponieważ zawsze szukamy najbardziej korzystnej relacji jakości do ceny.Wyroby skórzane i wiele sof, krzeseł, dodatków, lamp, dywanów, itd...są produkowane we Włoszech. Wysokiej klasy tapicerka pochodzi z Danii. W Hiszpanii nabywamy niektóre modele plastikowych krzeseł i lamp. Mechanizmy i podstawy pochodzą z Niemiec. Mamy też dywany produkowane w Indiach i plastikowe krzesła i stoły importowane z Chin.

 

9. W jaki sposób zapewniacie tak niskie ceny i utrzymujecie wysoką jakość swoich produktów?
Nasze wysiłki, aby osiągnąć konkurencyjne ceny koncentrują się na niższych kosztach zarządzania, pracy on-line, bez pośredników, zawsze gdy jest to możliwe i szukaniu najbardziej korzystnych warunków zakupu na całym świecie.

10. Co obejmują koszty wysyłki?
Zapewniamy usługę dostawy od drzwi do drzwi. Jeśli życzysz sobie żebyśmy pomogli Ci wnieść produkty na piętro, możesz zamówić opcję tragarza na naszej stronie. Po wybraniu opcji tragarza będziesz mógł zapoznać się z ceną i warunkami (waga, wymiary produktu, winda lub schody, itd.) .

 
11. Zapewniacie usługę montażu mebli? 
Ta usługa jest dostępna w Barcelonie i obejmuje wniesienie towaru na piętro, kompletny montaż mebli i usunięcie opakowania z domu. Prosimy o kontakt, jeśli chcesz poznać warunki i taryfy w innych częściach Hiszpanii.