Biurko LEISHA

Nr Ref.  ACR015
Dostępne wykończenia
445,51 zł
1 025,40 zł
-57%
Cena z VAT-em
445,51 zł
Wybierz wykończenie
Show more info
Show product in atmospheric picture
bezpieczna płatność
Calculate shipping costs
Product with pack offer

Materiał

Dąb - Płyta wiórowa

Wymiary

Ogólne wymiary
77.5 cm x 120 cm x 55 cm

12077.555
25,5 kg

Biurko w skandynawskim stylu

  • Biurko w skandynawskim stylu.
  • Dwie boczne szuflady i centralna wnęka.
  • Blat z płyty wiórowej.
  • Pokryte tapetą imitującą wzór drewna.
  • Nogi z dębowego drewna.
  • Wysokość od dolnej krawędzi do podłogi: 57,5 cm.
  • Maksymalna odległość między nogami: 97 cm.
  • Idealne do wnętrz w skandynawskim i minimalistycznym stylu.

Biurko w skandynawskim stylu LEISHA posiada czysty design o prostych liniach. Posiada pogodny aspekt o oszczędnej elegancji. Aby utrzymać to wrażenie wybrano łagodne barwy jasnego drewna i bieli. To połączenie odcieni ponownie króluje w meblach w skandynawskim stylu.

Jak każdy mebel przeznaczony do pracy, biurko skandynawskie LEISHA nie stawia tylko na estetykę, ale ma też na uwadze funkcjonalność. Posiada dwie szuflady, po jednej z każdej strony. Między nimi znajduje się otwarta wnęka, w której możemy umieścić książki, dokumenty, a nawet laptopa. Miejsce to zostało stworzone z myślą o przestrzeni na najważniejsze przybory. Inne drobne przedmioty mogą być przechowywane w szufladach. W ten sposób będziesz mieć je zawsze pod ręką, a biurko będzie uporządkowane. Centralna szuflada byłaby niewygodnym i niepraktycznym rozwiązaniem.

Między nogami umieszczono niewielką deskę, która zapewnia większą stabilność mebla. Odległość od dolnej krawędzi tej deski do podłogi wynosi 57,5 cm. Jest to miejsce, w którym możemy umieścić krzesło. Wzór w drewniane słoje dodaje całości ciepła. Białe szuflady posiadają duże, metalowe uchwyty.

Biurko w skandynawskim stylu LEISHA jest idealne do wnętrz o wystroju minimalistycznym, rustykalnym, nowoczesnym lub nordyckim. Proste kształty tworzą czarujące biurko, które pasuje do każdego wnętrza.

Skontaktuj się z nami w sprawie produktu Biurko w skandynawskim stylu z dwoma szufladami. wypełniając następujący formularz.

Podziel się : Biurko LEISHA