SPRING TIME Refund of 10% of your purchases >See promotion

Biurko w skandynawskim stylu z dwoma szufladami.
  • Biurko w skandynawskim stylu z dwoma szufladami.

Biurko LEISHA

Nr Ref.  ACR015
Mid Season Sale

Get the latest trends with discounts up to -85%. We refund 10% of your purchase as a gift voucher. We extend the promo until Sunday.

Buying this product, you will receive a gift voucher equivalent to 10% of your purchase. You may either give this voucher to someone else, or use the discount yourself for your next purchase. There is no minimum order required. Product with temporary offer and limited stock. 50% off on shipping costs on purchases over 1400 zl. Free shipping on purchases over 2200 zl.

Dostępne wykończenia
445,51 zł
1 025,40 zł
-57%
Cena z VAT-em
Dostawa Wybierz wykończenie
Wysyłka Nie wliczone
445,51 zł

Płatności dokonywane zgodnie z bezpiecznym protokołem SSL

Materiał

Dąb - Płyta wiórowa

Wymiary

Ogólne wymiary
77.5 cm x 120 cm x 55 cm

12077.555
25,5 kg

Biurko w skandynawskim stylu

  • Biurko w skandynawskim stylu.
  • Dwie boczne szuflady i centralna wnęka.
  • Blat z płyty wiórowej.
  • Pokryte tapetą imitującą wzór drewna.
  • Nogi z dębowego drewna.
  • Wysokość od dolnej krawędzi do podłogi: 57,5 cm.
  • Maksymalna odległość między nogami: 97 cm.
  • Idealne do wnętrz w skandynawskim i minimalistycznym stylu.

Biurko w skandynawskim stylu LEISHA posiada czysty design o prostych liniach. Posiada pogodny aspekt o oszczędnej elegancji. Aby utrzymać to wrażenie wybrano łagodne barwy jasnego drewna i bieli. To połączenie odcieni ponownie króluje w meblach w skandynawskim stylu.

Jak każdy mebel przeznaczony do pracy, biurko skandynawskie LEISHA nie stawia tylko na estetykę, ale ma też na uwadze funkcjonalność. Posiada dwie szuflady, po jednej z każdej strony. Między nimi znajduje się otwarta wnęka, w której możemy umieścić książki, dokumenty, a nawet laptopa. Miejsce to zostało stworzone z myślą o przestrzeni na najważniejsze przybory. Inne drobne przedmioty mogą być przechowywane w szufladach. W ten sposób będziesz mieć je zawsze pod ręką, a biurko będzie uporządkowane. Centralna szuflada byłaby niewygodnym i niepraktycznym rozwiązaniem.

Między nogami umieszczono niewielką deskę, która zapewnia większą stabilność mebla. Odległość od dolnej krawędzi tej deski do podłogi wynosi 57,5 cm. Jest to miejsce, w którym możemy umieścić krzesło. Wzór w drewniane słoje dodaje całości ciepła. Białe szuflady posiadają duże, metalowe uchwyty.

Biurko w skandynawskim stylu LEISHA jest idealne do wnętrz o wystroju minimalistycznym, rustykalnym, nowoczesnym lub nordyckim. Proste kształty tworzą czarujące biurko, które pasuje do każdego wnętrza.

Skontaktuj się z nami w sprawie produktu Biurko w skandynawskim stylu z dwoma szufladami. wypełniając następujący formularz.

Podziel się : Biurko LEISHA

Subskrybuj nasz Newsletter!

coupon

Subskrybuj nasz newsletter i otrzymasz kupon zniżkowy o wartości 24 zł* na następny zakup większy od 400 zł.

Nie dotyczy produktów Outlet, objętych Likwidacją lub Promocjami Specjalnymi. Tylko zakupy online. Nie dotyczy rejestracji jako firma z branży lub sklep.

Dziękujemy za rejestrację.
Za kilka minut otrzymasz e-maila ze zniżką.

Sprawdź zawartość folderu Spam, jeśli nie otrzymałeś wiadomości.

Valoraciones

?