Kim jesteśmy

Znajdź i #pokażswójstyl!

W SuperStudio znajdziesz designerskie meble i elementy dekoracyjne, abyś mógł/mogła stworzyć dom swoich marzeń. Oferujemy Ci różne style i chcemy Cię zainspirować, abyś wybrał/ła ten, który najlepiej do Ciebie pasuje. Naszą misją jest zaoferować Ci wszystko, czego potrzebujesz, jeżeli chodzi o dekorację i meblarstwo, abyś mógł/mogła bez obaw pokazać i błyszczeć swoim stylem.

Każdego roku

  • 52 promocji na rok
  • 12 kolekcji produktów
  • 12 stylów do wyboru
  • Ponad 600 nowości dekoracyjnych

Świat dekoracji

W naszym sklepie internetowym lub w naszym salonie wystawowym znajdziesz szeroki wybór stylów, designerskich mebli w najlepszych cenach oraz elementów dekoracyjnych, o których zawsze marzyłeś/aś. A jeśli szukasz inspiracji, śledź nas na profilach społecznościowych Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest i Youtube.

Obecność w Europie

Jesteśmy obecni w 10 europejskich krajach: Hiszpania, Francja, Włochy, Portugalia, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Polska, Rumunia i Norwegia.

Nasze zobowiązanie

Stawiamy na standaryzację procesów produkcyjnych, aby zapewnić lepszą kontrolę i wydajność, ale także na innowację zgodnie z filozofią ciągłego szkolenia personelu. Pragniemy zaoferować Ci najmodniejsze trendy wzornictwa i dekoracji w najlepszej cenie, abyś czuł/a się w swoim domu jeszcze bardziej jak u siebie.